Biuletyn Informacji Publicznej
Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Toruniu

Wyszukiwarka

Odnośniki

Intranet

Zaloguj się
:
:

Treść strony

Urząd nieczynny w dniach 24.12.2021 r. oraz 7.1.2022 r.

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Toruniu informuje, iż w dniu 24 grudnia 2021 r. oraz w dniu 7 stycznia 2022 r. Urząd będzie nieczynny.

Urząd nieczynny w dniu 4.6.2021 r.

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Toruniu informuje, iż w dniu 4.6.2021 r. (piątek) Urząd będzie nieczynny.

Komunikat Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego do właścicieli i zarządców obiektów budowlanych w związku z potencjalnymi zagrożeniami występującymi w okresie zimowym

Komunikat Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego do właścicieli, zarządców i użytkowników obiektów budowlanych w związku z sezonem jesienno-zimowym

Informacja dotycząca uruchomienia bezpiecznej skrzynki podawczej do składania dokumentów w wersji papierowej (bez kontaktu z pracownikiem Inspektoratu)

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Toruniu informuję, iż od dnia 6 maja 2020r. umożliwia w dni robocze w godzinach urzędowania inspektoratu składanie dokumentów w wersji papierowej poprzez wrzucenie ich do oznaczonej skrzynki podawczej, która znajduje się w holu głównym budynku Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, przy ul. Legionów 70/76, 87-100 Toruń, (wejście od strony ul. Legionów).

Potwierdzenie złożenia dokumentów nastąpi za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres wskazany przez obywatela w złożonych dokumentach.

Komunikat Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Toruniu

Na mocy zarządzenia Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Toruniu nr 0100/1/2020/WP z dnia 31.03.2020 r. w sprawie przeprowadzania czynności kontrolnych, oględzin oraz innych czynności procesowych przez pracowników Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Toruniu w trakcie stanu epidemii ogranicza się wykonywanie zadań przez pracowników Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Toruniu w ten sposób, że nie będą przeprowadzane czynności kontrolne, oględziny oraz inne czynności procesowe wymagające udziału osób trzecich, z wyłączeniem sytuacji szczególnie uzasadnionych, a zwłaszcza sytuacji zagrożenia życia.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 31.03.2020 r.

Komunikat Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Toruniu w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Z uwagi na aktualną sytuację wynikającą z rozprzestrzenienia się wirusa SARS-CoV-2 „koronawirusa” na terytorium Polski, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Toruniu, mając na względzie bezpieczeństwo zdrowotne klientów oraz pracowników PINB w Toruniu, podjął decyzję o wstrzymaniu, od dnia 16 marca br. do odwołania, osobistego przyjmowania interesantów w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Toruniu.

Istnieje możliwość załatwiania spraw:

  • za pośrednictwem platformy e-PUAP,
  • drogą elektroniczną (pod adresem e-mail: sekretariat@pinb-torun.pl),
  • telefonicznie pod numerem telefonu: +48 (56) 661 19 20,
  • pocztą tradycyjną.

Komunikat Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego w sprawie dostosowania obiektów budowlanych do wymagań okresu jesienno-zimowego 2019/2020

Komunikat Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego do właścicieli i zarządców placów zabaw

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 2119
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-12-06 12:44:46