Biuletyn Informacji Publicznej
Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Toruniu

Wyszukiwarka

Odnośniki

Intranet

Zaloguj się
:
:

Treść strony

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Toruniu z siedzibą w Toruniu, ul. Legionów 70/76, kod pocztowy 87-100, adres e-mail: sekretariat@pinb-torun.pl, tel. +48 56 661 19 20.

Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 ust.1 RODO w celu realizacji zadań ustawowych wynikających z przepisów Prawa Budowlanego i innych przepisów określających kompetencje i tryb postępowania Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Toruniu.

Sposoby kontaktu z inspektorem ochrony danych w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowalnego w Toruniu, to: adres korespondencyjny 87-100 Toruń, ul. Legionów 70/76, adres e-mail: sekretariat@pinb-torun.pl

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany przez obowiązujące przepisy prawa.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, prawo żądania do: ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz do żądania cofnięcia zgody oraz do przenoszenia danych,.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana - narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

W przypadku gdy dane są przekazywane przez osobę, której dane dotyczą, to wówczas podanie danych przez Panią/Pana jest niezbędne w celu właściwej realizacji zadań i obowiązków PINB w Toruniu.

W sytuacji, gdy dane pochodzą z innego źródła, źródłem tym jest pismo osoby trzeciej/rejestry.

Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane żadnym odbiorcom, chyba że dane będą wykorzystane w celu realizacji zadań ustawowych Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowalnego w Toruniu i w trakcie tego postępowania będą musiały zostać włączone inne podmioty.

Pani/Pana dane osobowe nie będą profilowane.

Metryka

  • opublikował: Agnieszka Marciniak
    data publikacji: 2018-12-03 14:53
  • zmodyfikował: Agnieszka Marciniak
    ostatnia modyfikacja: 2018-12-03 14:55

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 4016
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2018-12-03 14:55:23